SLOVENSKY ENGLISH DEUTSCH

We Make It Personal

Prehliadky


Nenechajte nič na náhodu a zverte vašich dôležitých hostí do rúk nášmu profesionálnemu sprievodcovi. S nasadením a nadšením sa postaráme o úspech vašej akcie.

Publikácie


Naši knižní sprievodcovia vám predstavia Bratislavu a Slovensko tak, ako ho môžu poznať iba miestni. Kvalitná grafika a fotografie a množstvo jazykov z nich robia perfektný darček.

Eventy


Časovo náročnú prácu s organizovaním vašej firemnej akcie v Bratislave prenechajte na nás! Sme flexibilní a kreatívni a hlavne to, čo robíme, robíme s nadšením.

Referencie

"Dovoľte mi, aby som Vám vyjadril úprimné poďakovanie za spoluprácu počas pobytu ministra zahraničných vecí Rakúskej republiky, ktorý ocenil Vašu erudovanosť a vysoko profesionálny prístup. Podujatie bolo výbornou príležitosťou na upevnenie priateľských vzťahov medzi Slovenskom a Rakúskom. Možnosť využiť Vaše odborné znalosti a sprievodcovské služby zanechali nezabudnuteľný zážitok a prispeli k úspechu tohto neformálneho stretnutia. Ešte raz Vám ďakujem a želám Vám osobne veľa úspechov v ďalšej práci."
MIROSLAV LAJČÁK, Minister zahr. vecí SR

Naše produkty

Slovakia Book
Martinus Panta Rhei Gorila ebay Amazon
Bratislava Book
Martinus Panta Rhei Gorila ebay Amazon
Kniha Tatry
E-Book
Barnes and Noble Kindle iBooks
Gift Certificate
Slovakia
Martinus Panta Rhei Gorila ebay