SLOVENSKY ENGLISH DEUTSCH

We Make It Personal

Prehliadky


Nenechajte nič na náhodu a zverte vašich dôležitých hostí do rúk nášmu profesionálnemu sprievodcovi. S nasadením a nadšením sa postaráme o úspech vašej akcie.

Publikácie


Naši knižní sprievodcovia vám predstavia Bratislavu a Slovensko tak, ako ho môžu poznať iba miestni. Kvalitná grafika a fotografie a množstvo jazykov z nich robia perfektný darček.

Eventy


Časovo náročnú prácu s organizovaním vašej firemnej akcie v Bratislave prenechajte na nás! Sme flexibilní a kreatívni a hlavne to, čo robíme, robíme s nadšením.

Referencie

"Dovoľte mi, aby som Vám vyjadril úprimné poďakovanie za spoluprácu počas pobytu ministra zahraničných vecí Rakúskej republiky, ktorý ocenil Vašu erudovanosť a vysoko profesionálny prístup. Podujatie bolo výbornou príležitosťou na upevnenie priateľských vzťahov medzi Slovenskom a Rakúskom. Možnosť využiť Vaše odborné znalosti a sprievodcovské služby zanechali nezabudnuteľný zážitok a prispeli k úspechu tohto neformálneho stretnutia. Ešte raz Vám ďakujem a želám Vám osobne veľa úspechov v ďalšej práci."
MIROSLAV LAJČÁK, Minister zahr. vecí SR

Naše produkty

Slovakia Book
Martinus Panta Rhei Gorila ebay Amazon
Bratislava Book
Martinus Panta Rhei Gorila ebay Amazon
Bratislava Active
Martinus Panta Rhei Gorila ebay
E-Book
Barnes and Noble Kindle iBooks
Gift Certificate
Slovakia
Martinus Panta Rhei Gorila ebay

Newsletter

Sign up for news and sales