O nás - Martin Sloboda
Kniha Bratislava

Bratislava – Portrét mesta a krajiny

​Kniha Bratislava – Portrét mesta a krajiny predstavuje hlavné mesto Slovenska nielen ako mesto s veľkou históriou, zaujímavou architektúrou a vzácnymi pamiatkami (kapitola Mesto), ale aj ako atraktívne miesto na život so sľubnou budúcnosťou. Radi by sme vám predviedli, aký kvalitný a bohatý život sa tu dá vďaka rôznorodému kultúrnemu a výnimočnému prírodnému koloritu viesť (kapitola Život). K tejto kvalite nepochybne prispieva aj jeho bezprostredné zázemie s historickými mestečkami, početnými hradmi a zámkami a prírodným prostredím, teda jeho okolie rozdelené na regióny s vlastným charakterom (kapitola Okolie). A keďže ide o hlavné mesto Slovenska, nechýba výber ikonických miest, ktoré v očiach Slovákov krajinu najlepšie reprezentujú (kapitola Slovensko).

Čítaj viac ↓

Pri tvorbe tejto knihy sa nehľadelo na to, aké budú náklady a jediným kritériom bolo vytvoriť čo najkvalitnejšie dielo so silnou výpovednou hodnotou. Používala sa pritom tá najlepšia dostupná fotografická a letecká technika a mnohé fotografie vznikli za dobrodružných podmienok. Cieľom bolo vytvoriť čo najaktuálnejšiu knihu reprezentujúcu túto krajinu. Preto bolo dôležité vytvoriť ju v najkratšom možnom čase. Napriek tomu fotografovanie trvalo skoro dva roky. Na rozdiel od množstva iných kníh, ktoré sa zostavujú z existujúcej databázy fotografií, bol v tomto prípade zvolený presne opačný prístup. Najprv bol vytvorený koncept s dizajnom a následne sa jednotlivé strany zapĺňali fotografiami, ktoré vychádzali zo špeciálnych požiadaviek tejto publikácie. Vďaka najnovším technológiám bolo možné dopredu určiť, kedy, pri akom svetle a z akého miesta a uhla bude konkrétny motív odfotografovaný. Nasledovala obhliadka miesta v teréne a vrátili sme sa až potom, keď nastali podmienky, ktoré sme si vopred stanovili.

Verím, že môj vzťah k tejto krajine, pozitívnu energiu a vieru v jej úspech bude cítiť z každej strany knihy. Mojím želaním je, aby čo najviac ľudí prostredníctvom kúpy a darovania tejto knihy pomáhalo šíriť pozitívny a estetický imidž Slovenska spolu so mnou. Prial by som si, aby sa dostala nielen do celého sveta, ale aby ju mali ľudia doma a pripomínala im okrem toho, čo dokázali generácie pred nami aj to, o čo sa snažíme my dnes, ako aj našu zodpovednosť vytvoriť zo Slovenska ešte hodnotnejšie miesto na život pre naše deti.

Jazyky: trojjazyčná – slovensky, anglicky, nemecky

Formát: šírka 295mm x výška 240mm

Počet strán: 196

Väzba: V8, tvrdé dosky

ISBN: 978-80-89159-61-1

Cena pri online objednávke:
Zvýhodnená cena pri objednávke 1-9 kusov: 20 € / ks (bežná cena 35 € / ks)
Zvýhodnená cena pri objednávke 10-99 kusov: 18 € / ks (bežná cena 33 € / ks)
Zvýhodnená cena pri objednávke 100 a viac kusov: 16 € / ks (bežná cena 30 € / ks)

Poštovné a balné

Poštovné a balné:
1-6 ks kníh – 4,90 €
7-12 ks kníh – 5,90 €
13-19 ks kníh – 6,90 €
20 ks a viac kníh – poštovné v bratislavskom kraji je v cene, pre ostatné mestá vám cenu oznámime potvrdzovacím mailom osobitne.

Personalizácia knihy firemným logom

Ponúkame vám možnosť personalizácie knihy logom firmy na zadnú stranu prebalu knihy. Kniha sa tak stane ideálnym darom alebo upomienkovým predmetom pre firmy a veľké korporácie.
Minimálny odber pri personalizácii je 10 kusov, cena +4 € / ks.

Náhľad knihy

Naše produkty

Kniha Slovensko
Kniha Bratislava
kniha tatry
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
E-book Bratislava Active
Darčeková poukážka
Slovakia Classic Series
Slovakia Classic Series Martinus
Slovakia Classic Series Panta Rhei
Slovakia Classic Series Gorila
Slovakia Classic Series ebay